Darujte vyhlídkový let

Vyberte tentokrát originální dárek, který v zapomnění jen tak neupadne. Ať už sháníte dárek k důležitému jubileu svých blízkých nebo něco, čím byste potěšili obchodní partnery, volbou vyhlídkového letu vedle zaručeně nešlápnete.

Vyhlídkové lety nabízí řada českých letišť. Ať už je vaším oblíbeným místem  Vysočina nebo Český ráj, Konopiště nebo Hluboká, hrad Buchlov, Karlštejn nebo Český Krumlov, zaručeně si vyberete.

Na rozdíl od letů letadlem jsou vyhlídkové lety balónem omezeny počasím a záleží na konkrétním letišti, zda zážitek poskytuje po celý rok či jen během konkrétních, teplejších měsíců, ale i při letu letadlem je vhodné vybrat hezčí den, aby byl váš výhled co nejjasnější.

Délka letů záleží stejně jako měsíce, ve kterých probíhají, na jednotlivých letištích, ale připravte se, že ve vzduchu strávíte několik desítek minut až celou hodinu. Vyhlídkového letu se můžou zúčastnit jednotlivci, ale i celé skupiny, dokonce je možné objednat si celý balón se svými  přáteli pouze pro sebe. Romantické duše určitě nejvíce potěší, že je množné domluvit let v balónu během východu či západu slunce. Pohled na nejvýznamnější historické památky, i na nejúžasnější zázraky přírody, zaplavené v prvních či v posledních slunečních paprscích dne, je nezapomenutelný. Dokonce i duše toho největšího cynika při něm alespoň na okamžik pookřeje. Dopřejte si tento jedinečný a romantický zážitek se svým partnerem, místo obyčejné večeře při svíčkách. Zaručeně na něj budete vzpomínat ještě za řadu let. Ty, kteří stojí především o nové zkušenosti a neobvyklé situace určitě potěší možnost zúčastnit se přípravy horkovzdušného balónu k odletu, kterou také řada letišť jako součást zážitku nabízí.

Pokud vás lákají výšiny, avšak romantika pomalého balónu není nic pro vás, dejte raději přednost některému z vyhlídkových letů letadlem. V nabídce je například let větroněm, let dvouplošníkem nebo akrobatický let malým letadlem. Společně s pilotem si prohlédnete okolí vámi zvoleného místa rychlostí až 180 kilometrů za hodinu. Ať už hledáte dárek pro své blízké, či způsob aktivního odpočinku pro sebe, volby vyhlídkového letu  litovat zaručeně nebudete.